Outlaw – konference pro právníky, kde se neřeší právo

Outlaw – konference pro právníky, kde se neřeší právo

Má v advokátní kanceláři větší smysl projektové nebo procesní řízení? Jakým způsobem rozdělovat práci mezi advokáty? Jak si mám já sám rozdělit a sledovat čas na klientech? Jak přejít na cloud? Odpověď na tyto a podobné otázky vám přinášíme v Outlaw, konferenci pro právníky o neprávních tématech, na kterou si ještě do pátku 16. 3. stíháte pořídit zvýhodněné vstupenky.

Na začátku tohoto roku jsme v SingleCase provedli poměrně rozsáhlý kvalitativní výzkum mezi advokáty a jejich klienty. Výsledky ještě zpracováváme, ale už teď z nich jasně vyplývá, že většina vlastníků advokátních kanceláří jsou v podnikání samouky, protože je studium na českých právnických fakultách dostatečně nepřipravilo na realitu vedení svých kanceláří nebo interních právních oddělení.

Rozhodli jsme se proto s tímto stavem něco udělat a vytvořit 13. dubna v Praze konferenci Outlaw – mimořádnou celodenní příležitost probrat každodenní problémy právní profese bez nutnosti mluvit o paragrafech a judikatuře. Celkem se můžete těšit na 10 řečníků z řad expertů a úspěšných advokátů, kteří budou mluvit o všem pro právníky důležitém, mimo právo samotné.

Na webových stránkách ePráva si můžete k akci přečíst celý článek. Další informace včetně vstupenek naleznete na webových stránkách konference Outlaw2018.cz.

Děkujeme

Napsat komentář

Pavel Krkoška

CEO
Netradiční "ajťák", který mluví vaším jazykem. Poznáte ho na dálku podle nakažlivého smíchu.
V roce 2013 se nachomýtl k právnímu projektu a od té doby jako šéf SingleCase bojuje za moderní technologie na právním trhu. Odmítá se naučit golf kvůli času, který zabírá, ale trochu ho to vzhledem k oblíbenosti sportu mezi advokáty mrzí. Místo toho je zapáleným jachtařem - zeptejte se ho na to, co je to kiking nebo ráčna a rozzáří se mu oči.

Kategorie

Vyzkoušejte si SingleCase

Vyzkoušejte si SingleCase

Využijte 30 dní zcela bez závazku.

1800 vylepšení - posledních 12 měsíců v SingleCase

Číst dále

K řízení moderní kanceláře musíte znát své „proč“, radí Jana Sedláková ze SEDLAKOVA LEGAL

Číst dále

Úspěch advokátní kanceláře stojí na motivovaných zaměstnancích. Jak na to radí Jakub Dohnal z Arrows

Jak řídit moderní právní kancelář se právníci na vysokých školách neučí. Abychom pomohli tuhle situaci napravit, zorganizovali jsme na jaře další konferenci Outlaw, která se věnovala právě tomuto tématu.

Číst dále

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro analýzy návštěvnosti, přizpůsobený obsah a reklamy. Více

Děkujeme