Outlaw – konference pro právníky, kde se neřeší právo

Outlaw – konference pro právníky, kde se neřeší právo

Má v advokátní kanceláři větší smysl projektové nebo procesní řízení? Jakým způsobem rozdělovat práci mezi advokáty? Jak si mám já sám rozdělit a sledovat čas na klientech? Jak přejít na cloud? Odpověď na tyto a podobné otázky vám přinášíme v Outlaw, konferenci pro právníky o neprávních tématech, na kterou si ještě do pátku 16. 3. stíháte pořídit zvýhodněné vstupenky.

Na začátku tohoto roku jsme v SingleCase provedli poměrně rozsáhlý kvalitativní výzkum mezi advokáty a jejich klienty. Výsledky ještě zpracováváme, ale už teď z nich jasně vyplývá, že většina vlastníků advokátních kanceláří jsou v podnikání samouky, protože je studium na českých právnických fakultách dostatečně nepřipravilo na realitu vedení svých kanceláří nebo interních právních oddělení.

Rozhodli jsme se proto s tímto stavem něco udělat a vytvořit 13. dubna v Praze konferenci Outlaw – mimořádnou celodenní příležitost probrat každodenní problémy právní profese bez nutnosti mluvit o paragrafech a judikatuře. Celkem se můžete těšit na 10 řečníků z řad expertů a úspěšných advokátů, kteří budou mluvit o všem pro právníky důležitém, mimo právo samotné.

Na webových stránkách ePráva si můžete k akci přečíst celý článek. Další informace včetně vstupenek naleznete na webových stránkách konference Outlaw2018.cz.

Děkujeme

Napsat komentář

Pavel Krkoška

CEO
Netradiční "ajťák", který mluví vaším jazykem. Poznáte ho na dálku podle nakažlivého smíchu.
V roce 2013 se nachomýtl k právnímu projektu a od té doby jako šéf SingleCase bojuje za moderní technologie na právním trhu. Odmítá se naučit golf kvůli času, který zabírá, ale trochu ho to vzhledem k oblíbenosti sportu mezi advokáty mrzí. Místo toho je zapáleným jachtařem - zeptejte se ho na to, co je to kiking nebo ráčna a rozzáří se mu oči.

Kategorie

Vyzkoušejte si SingleCase

Vyzkoušejte si SingleCase

Využijte 30 dní zcela bez závazku.

Je váš marketing v souladu s předpisy? Pozor dávejte na mlčenlivost a důstojnost, radí Trojan z ČAK.

Číst dále

CHECKLIST: 21 věcí, na které nezapomenout při startu advokátní praxe

Číst dále

Zakládáte advokátku? 9 rad, které jinde nenajdete

Podporujeme svěží vítr v advokaci, proto dáváme všem novým advokátům SingleCase zdarma. K tomu startujeme seriál pro nové advokáty. Věděli jste třeba, že náklad na novou kancelář je zhruba 200 tisíc? Zajímá vás, proč je lepší nejprve najmout studenta než asistentku? Přečtěte si 9 rad čerstvých advokátů, které jim usnadnily život.

Číst dále

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro analýzy návštěvnosti, přizpůsobený obsah a reklamy. Více

Děkujeme