Technologie, byznys, vize: Innovative Legal Services Forum přinese vhled do oblastí hýbajících právem

Technologie, byznys, vize: Innovative Legal Services Forum přinese vhled do oblastí hýbajících právem

V Praze proběhne již třetí ročník Innovative Legal Services Forum (ILSF) a jak už napovídá název – zaměřuje se na inovativní řešení v oblasti práva. Protože věříme, že nové technologie advokátům usnadní jejich práci a snažíme se o to i my sami, SingleCase se stal partnerem konference. Zájemci se mohou zúčastnit workshopů, na kterých spolupracujeme.

Na ILSF se o svoje know-how, vize a zkušenosti podělí více než dvacet řečníků, na deset z toho ze zahraničí. Mezi největší hvězdy konference patří Andrew Arruda, zakladatel startupu ROSS Intelligence. Tato firma patří mezi nejznámější světové startupy v oblasti legal tech (označení technologických nástrojů pro právníky) a od investorů získala již dvanáct milionů dolarů na rozvoj jejich produktů. Ty pomáhají právníkům s rešeršemi právních spisů, zákonů a zejména judikatury. Arruda byl loni zařazen do prestižního výběrů 30 pod 30 amerického Forbesu a v Praze bude přednášet úplně poprvé.

Z Velké Británie přicestuje například Catherine Bamford, CEO a zakladatelka BamLegal konzultační společnosti, která pomáhá právním kancelářím automatizovat práci, ať už výběrem správných softwarových nástrojů nebo zaváděním nových procesů.

Jsme toho názoru, že technologie změní právní profesi, stejně jak se děje u všech jiných oborů lidské činnosti. Zároveň věříme, že tyto technologie právníkům jejich práci usnadní, umožní jim ji dělat lépe a efektivněji. Což je také důvod, proč SingleCase stavíme. Proto jsme rádi přijali nabídku Jaroslava Kramera na partnerství s letošním ILSF. Na konferenci dodáváme obsah a společně s Creative Dockem pracujeme na dvou workshopech prezentujících best practices, díky kterým můžete svou právní praxi pozvednout na vyšší úroveň.

Workshopem o tom, jak správně přistoupit k tvorbě právního newsletteru, účastníky provede Michal Schindler, vedoucí obsahového týmu v Creative Docku. Copywritingu a následně firemní komunikaci se začal věnovat v roce 2003 v Oskaru, následně od roku 2008 Vodafonu, kde mimo jiné jako šéfredaktor vedl magazín ČiliChili.

Protože dobří právníci se na trhu hledají těžko, jejich najímání často připomíná neuskutečnitelnou misi. Přitom to tak být nemusí, a jak na to prozradí Miroslava Hrivňáková, HR ředitelka Creative Docku s více než desetiletými zkušenostmi v oblasti lidských zdrojů ze společností jako Kiwi, Etnetera nebo Nydrle Digital.

Pro účastníky ILSF jsme kromě toho nachystali také slevu dvacet procent na příští konferenci Outlaw, kterou SingleCase organizuje na podzim na téma marketingu advokátních kanceláří.

Web konference: http://www.ilsf2018.com/

Děkujeme

Napsat komentář

Pavel Krkoška

CEO
Netradiční "ajťák", který mluví vaším jazykem. Poznáte ho na dálku podle nakažlivého smíchu.
V roce 2013 se nachomýtl k právnímu projektu a od té doby jako šéf SingleCase bojuje za moderní technologie na právním trhu. Odmítá se naučit golf kvůli času, který zabírá, ale trochu ho to vzhledem k oblíbenosti sportu mezi advokáty mrzí. Místo toho je zapáleným jachtařem - zeptejte se ho na to, co je to kiking nebo ráčna a rozzáří se mu oči.

Kategorie

Vyzkoušejte si SingleCase

Vyzkoušejte si SingleCase

Využijte 30 dní zcela bez závazku.

Je váš marketing v souladu s předpisy? Pozor dávejte na mlčenlivost a důstojnost, radí Trojan z ČAK.

Číst dále

CHECKLIST: 21 věcí, na které nezapomenout při startu advokátní praxe

Číst dále

Zakládáte advokátku? 9 rad, které jinde nenajdete

Podporujeme svěží vítr v advokaci, proto dáváme všem novým advokátům SingleCase zdarma. K tomu startujeme seriál pro nové advokáty. Věděli jste třeba, že náklad na novou kancelář je zhruba 200 tisíc? Zajímá vás, proč je lepší nejprve najmout studenta než asistentku? Přečtěte si 9 rad čerstvých advokátů, které jim usnadnily život.

Číst dále

Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím cookies pro analýzy návštěvnosti, přizpůsobený obsah a reklamy. Více

Děkujeme